Usługi

  • Powiększanie i modelowanie ustPosiadamy w ofercie luksusowe linie kwasów hialuronowych usieciowanych, o różnym stopniu gęstości, dzięki czemu efekt zabiegu jest przewidywalny i na końcu zachwycający. Dla każdej Pacjentki indywidualnie dobieramy produkt i jego gęstość po to, aby efekt końcowy zadowalał nawet najbardziej wybredne gusta.
  • Angel System – wampirzy liftingAngel System – najlepszy na świecie system separacji i preparatyki krwi. Separator Angel gwarantuje uzyskanie największej koncentracji nieuszkodzonego preparatu. Angel System separuje płytki krwi, uzyskując ekstrakt płytkowy o niebywałej koncentracji i ilości płytek krwi. Angel to najbardziej ekskluzywna terapia ekstraktem płytkowym (High Concentration PRP) którą stosują gwiazdy!
  • Demapen – 1300 nakłuć na sekundę, rewolucyjna terapia regeneracyjna.Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł, DERMAPEN™ jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Rewelacyjne rezultaty już po pierwszym zabiegu.
  • JaluPro – ekskluzywna linia kwasu hialuronowego i aminokwasów.Preparaty z linii JALUPRO® to wynik wieloletnich badań włoskiej firmy biotechnologicznej Professional Derma. Opatentowana formuła, oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów dostarcza komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.
  • Plasma Pen – nieoperacyjna blefaroplastyka powiek, niechirugiczny lifting twarzy.Plazma jest określana jako 4 stan skupienia materii, w którym elektrony usuwane z atomów tworzą zjonizowany gaz. Jest ona emitowana w milisekundowym impulsie, w którym dostarczana jest energia do tkanek bez opierania się na chromoforach. Tworzą się punkty sublimacji w celu uzyskania skurczu skóry i pozbycia się nadmiaru tkanki. Jest to szczególnie efektywne w zabiegach górnej i dolnej blefaroplastyki powiek, liftingu twarzy i szyi.
  • Dermaceutic – profesjonalne linie kosmetyków do pielęgnacji pozabiegowej oraz do stosowania na co dzień.Dermaceutic jest liderem rynku estetycznego w dziedzinie innowacji oraz łączeniu składników czynnych, stosowanych w dermatologii estetycznej.
  • Mezokoktajle – szeroka linia mezokoktajli do wprowadzania iniekcyjnego lub przy pomocy DermaPen`a.Posiadamy szeroką gamę mezokoktajli o różnych składowych, od ekstraktów witamin, przez nieusieciowany kwas hialuronowy, po aminokwasy i peptydy.
  • Przywracanie owłosienia – wyjątkowa skuteczność.Posiadamy w ofercie wiele systemów i produktów, służących do stymulacji mieszków włosowych. Dzięki szerokiej gamie technologii i produktów, jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać technologię oraz produkt pod konkretne potrzeby Pacjenta.

Doskonałym sposobem na leczenie problemów skórnych  jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je!